Ford Custom aksesuarai
Musėnas - Ford dalys krovinių ir bagažo transportavimui.

Ford Custom aksesuarai

Mūsų FORD dalių kataloge rasite platų aukščiausios klasės dalių, skirtų FORD TOURNEO CUSTOM ir FORD CUSTOM automobiliams. 

Aktyvūs filtrai

Ford Custom grotelių apdaila

Ford Custom grotelių apdailos pritaikytos modeliams gaminamiems nuo 2018 metų. Prekė turi visame pasaulyje patvirtintus ISO 16949, ISO 9001: 2008 ir TUV-CERT kokybės sertifikatus. Pagaminta iš 304 klasės aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Ford Custom grotelių apdaila buvo suprojektuota ir pagaminta atsižvelgiant į jūsų automobilio originalų dydį....

Kaina 54,99 €
Daugiau
Paskutinė prekė

Ford Custom rūko žibintų apdaila

Ford Custom rūko žibintų apdailos tinkamos Ford Custom modeliams nuo 2018 metų - VAN, DCiV arba Kombi, kuriems norėtumėte sukurti šiek tiek išskirtinumo ir pridėti blizgesio.

Kaina 44,99 €
Daugiau
Paskutinė prekė

Ford Custom skersiniai ELEGANCE

Šie ELEGANCE skersiniai yra montuojami tarp išilginių stogo sijų ir pritaikomi gabenti daugelį krovinių, pvz.: dviračių laikiklius ir dviračius, kopėčias, banglentes, stogo bagažines ir kt. (maksimali apkrova - 75 kg). Šie aliuminio skersiniai yra idealus priedas, norint pritaikyti „Sport“ ir „Elegance“ modelių stogo sijas (kurias galima įsigyti atskirai)...

Kaina 181,99 €
Daugiau
Prekių yra

Ford Custom SWB stogo sijos SPORT

Šios SPORT sijos tinka visiems Ford Custom modeliams gaminamiems nuo 2013 metų ir nuo 2018 metų su trumpa ratų baze (SWB / L1H1) bei žemu stogu - VAN, DCiV, Kombi ir Tourneo. Netinka Ford Custom modeliams su aukštu stogu.

Kaina 362,99 €
Daugiau
Paskutinė prekė

Ford Custom LWB stogo sijos SPORT

Šios SPORT sijos tinka visiems Ford Custom modeliams gaminamiems nuo 2013 metų ir nuo 2018 metų su ilga ratų baze (LWB / L2H1) bei žemu stogu - VAN, DCiV, Kombi ir Tourneo. Netinka Ford Custom modeliams su aukštu stogu.

Kaina 362,99 €
Daugiau
Prekių yra