Apie mus

Musėnas – tai elektroninė parduotuvė, skirta komercinio transporto (mini autobusiukų) naudotojams, nes čia rasite prekes, išimtinai skirtas tik jiems. Šiuo metu parduotuvė skirta daugiausia FORD CUSTOM mylėtojams - tokiems patiems, kokie yra šios parduotuvės įkūrėjai. 

Pagrindinis mūsų TIKSLAS – padėti pirkėjams surasti reikalingas priemones patogiam krovinių ir bagažo transportavimui ant komercinio/keleivinio transporto stogo ar bagažinėje. Šiuo metu savo elektroninėje parduotuvėje parduodame:

-        skirtingas ant autobusiuko stogo montuojamas sijas ir skersinius, kurie pagaminti iš 304 klasės aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, yra pritaikyti iki 75 kg svorio kroviniams gabenti (dviračiams, kopėčioms, vandens ir sniego sporto prekėms, stogo bagažinėms, negabaritinėms statybinėms medžiagoms ir pan.);

-        bagažinių įdėklus, kurie padės išlaikyti Jūsų autobusiuko švarą, transportuojant bagažinėje prekes;

-        mini autobusiukų priedus (rūko žibintų apdaila, grotelių ir bagažinės apdaila).

Visas prekes padėsime parinkti pagal Jūsų turimo komercinio automobilio modelį, tad jei renkantis kyla klausimų – visada kreipkitės, padėsime išsirinkti prekę, kurios reikia būtent Jums. Jeigu norimos prekės nėra mūsų parduotuvėje – susisiekite su mumis, bandysime Jums padėti. Ateityje asortimentas tik didės, atsižvelgiant į Jūsų poreikius.

Aksesuarų montavimui nėra reikalingi specialūs ir sudėtingi įrankiai ar instrumentai, o juos susimontuosite patys pagal pridedamas instrukcijas per labai trumpą laiką. Jei nepasitikite savo kaip montuotojo gabumais, mūsų partneriai sumontuos už jus.

Visos mūsų prekės yra išbandytos ir atitinka griežtus kokybės standartus pagal ISO 16949, ISO 9001:2008 ir TUV-NORD sertifikatus.

MB Musėnas – tai nedidelė šeimos įmonė, kuriai labai svarbus kiekvienas klientas.