Ford Coustom rūko žibintų apdaila
  • Ford Coustom rūko žibintų apdaila

Ford Custom rūko žibintų apdaila

Ford Custom rūko žibintų apdailos tinkamos Ford Custom modeliams nuo 2018 metų - VAN, DCiV arba Kombi, kuriems norėtumėte sukurti šiek tiek išskirtinumo ir pridėti blizgesio.

44,99 €
Su mokesčiais
Kiekis
Paskutinė prekė

Apibūdinimas

Ford Custom rūko žibintų apdailos.  

Ši prekė tinkama Ford Custom modeliams nuo 2018 mteų - VAN, DCiV arba Kombi, kuriems norėtumėte sukurti šiek tiek išskirtinumo ir pridėti blizgesio. 

Jų išorinis paviršius yra blizgus, nes yra pagaminti iš aukščiausios kokybės chromo.

Žibintų apdailos turi visame pasaulyje patvirtintus ISO 16949, ISO 9001: 2008 ir TUV-CERT kokybės sertifikatus.

Rūko žibint apdaillų montavimas užtrunka keletą sekundžių, nes naudojama originalių įrenginių gamintojų patvirtinta dvipusė juosta.

Pastaba: prieš montuodami gaminį, įdėmiai perskaitykite instrukciją, kurią rasite pakuotėje - pagal ją viską atliksite labai lengvai ir greitai. 

Produkto Aprašymas
7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Ford Custom LWB stogo sijos SPORT

Šios SPORT sijos tinka visiems Ford Custom modeliams gaminamiems nuo 2013 metų ir nuo 2018 metų su ilga ratų baze (LWB / L2H1) bei žemu stogu - VAN, DCiV, Kombi ir Tourneo. Netinka Ford Custom modeliams su aukštu stogu.

Kaina 242,00 €
Daugiau
Prekių yra

Volkswagen T5 ir T6 stogo sijos Elegance

ELEGANCE stogo sijos yra lengvos, praktiškos ir stilingos. Sijos pasižymi puikiomis aerodinaminėmis savybėmis, todėl nejausite jokio diskomforto dėl vėjo pasipriešinimo. Šios sijos tinka visiems Volkswagen T5 ir T6 kartos mikroautobusiukų L1 ilgio modeliams pagamintiems nuo 2003 metų. Tinka tiek T5 2003 - 2015 L1 ilgio modeliams, tiek T6 nuo 2015 metų L1...

Kaina 242,00 €
Daugiau
Paskutinė prekė

Ford Custom Sky Bar skersiniai su užraktu

Šie aliuminio skersiniai yra idealus Ford Custom stogo priedas jūsų transporto priemonei, montuojamas ant SPORT arba ELEGANCE išilginių stogo sijų.  Šie SKY BAR (sidabriniai) skersiniai yra montuojami ant išilginių stogo sijų. Komplekte yra spynelės su raktais. Jie yra pritaikomi gabenti daugelį krovinių, pvz.: dviračių laikikliams ir dviračiams,...

Kaina 145,20 €
Daugiau
Paskutinė prekė

Ford Custom SWB stogo sijos SPORT

Šios SPORT sijos tinka visiems Ford Custom modeliams gaminamiems nuo 2013 metų ir nuo 2018 metų su trumpa ratų baze (SWB / L1H1) bei žemu stogu - VAN, DCiV, Kombi ir Tourneo. Netinka Ford Custom modeliams su aukštu stogu.

Kaina 242,00 €
Daugiau
Paskutinė prekė

Ford Custom skersiniai ELEGANCE

Šie ELEGANCE skersiniai yra montuojami tarp išilginių stogo sijų ir pritaikomi gabenti daugelį krovinių, pvz.: dviračių laikiklius ir dviračius, kopėčias, banglentes, stogo bagažines ir kt. (maksimali apkrova - 75 kg). Šie aliuminio skersiniai yra idealus priedas, norint pritaikyti „Sport“ ir „Elegance“ modelių stogo sijas (kurias galima įsigyti atskirai)...

Kaina 121,00 €
Daugiau
Prekių yra