Ford Tourneo/Kombi Custom bagažinės įdėklas
  • Ford Tourneo Coustom bagažinės įdėklas
  • Ford Transit Custom Kombi bagažinės kilimas
  • Ford Tourneo/Kombi Custom bagažinės įdėklas

Ford Tourneo Custom / Ford Custom Kombi bagažinės įdėklas

Plastikinis Ford Tourneo Custom / Ford Custom Kombi bagažinės įdėklas. Tinkantis TIK LWB modeliui su galine klimato kontrole bei 2+1 galinėmis sėdynėmis (Trend komplektacijai). 

60,50 €
Su mokesčiais
Kiekis
Prekių yra

Apibūdinimas

Šis bagažinės kilimas / įdėklas puikiai pritaikytas Trend komplektacijos Ford Tourneo Custom ir Ford Custom Kombi LWB modeliui, nes idealiai prisitaiko prie bagažinės grindų formos. Kilimas / įdėklas turi truputį paaukštintus kraštelius, del ko nedidelis drėgmės ar purvo kiekis išsilaikys ant kilimo ir nenubėgs per kraštus.

DĖMESIO: Kilimas / įdėklas netinkamas Ford Tourneo Titanium (nuo 2018m.) komplektacijai, nes joje yra visos trys sėdynės atskirai, bei modeliams be galinės klimato kontrolės - dėl šių priežasčių kilimas neatitiks automobilio bagažinės formos. 

Jeigu kyla abejonių, ar Jūsų turimai transporto priemonei yra tinkamas šis bagažinės kilimas / įdėklas - prieš įsigyjant būtinai paskambinkite mums pasitarti.  

Prekė yra pagaminta iš aukštos kokybės gumos ir plastiko mišinio, dėl ko kilimas neskleidžia jokio nemalonaus kvapo. 

Produkto Aprašymas
8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Volkswagen T5 ir T6 stogo sijos Elegance

ELEGANCE stogo sijos yra lengvos, praktiškos ir stilingos. Sijos pasižymi puikiomis aerodinaminėmis savybėmis, todėl nejausite jokio diskomforto dėl vėjo pasipriešinimo. Šios sijos tinka visiems Volkswagen T5 ir T6 kartos mikroautobusiukų L1 ilgio modeliams pagamintiems nuo 2003 metų. Tinka tiek T5 2003 - 2015 L1 ilgio modeliams, tiek T6 nuo 2015 metų L1...

Kaina 242,00 €
Daugiau
Išparduota

Ford Custom rūko žibintų apdaila

Ford Custom rūko žibintų apdailos tinkamos Ford Custom modeliams nuo 2018 metų - VAN, DCiV arba Kombi, kuriems norėtumėte sukurti šiek tiek išskirtinumo ir pridėti blizgesio.

Kaina 44,99 €
Daugiau
Paskutinė prekė

Ford Custom Sky Bar skersiniai su užraktu

Šie aliuminio skersiniai yra idealus Ford Custom stogo priedas jūsų transporto priemonei, montuojamas ant SPORT arba ELEGANCE išilginių stogo sijų.  Šie SKY BAR (sidabriniai) skersiniai yra montuojami ant išilginių stogo sijų. Komplekte yra spynelės su raktais. Jie yra pritaikomi gabenti daugelį krovinių, pvz.: dviračių laikikliams ir dviračiams,...

Kaina 145,20 €
Daugiau
Išparduota

Ford Custom SWB stogo sijos SPORT

Šios SPORT sijos tinka visiems Ford Custom modeliams gaminamiems nuo 2013 metų ir nuo 2018 metų su trumpa ratų baze (SWB / L1H1) bei žemu stogu - VAN, DCiV, Kombi ir Tourneo. Netinka Ford Custom modeliams su aukštu stogu.

Kaina 242,00 €
Daugiau
Paskutinė prekė

Ford Custom LWB stogo sijos SPORT

Šios SPORT sijos tinka visiems Ford Custom modeliams gaminamiems nuo 2013 metų ir nuo 2018 metų su ilga ratų baze (LWB / L2H1) bei žemu stogu - VAN, DCiV, Kombi ir Tourneo. Netinka Ford Custom modeliams su aukštu stogu.

Kaina 242,00 €
Daugiau
Paskutinė prekė

Ford Custom skersiniai ELEGANCE

Šie ELEGANCE skersiniai yra montuojami tarp išilginių stogo sijų ir pritaikomi gabenti daugelį krovinių, pvz.: dviračių laikiklius ir dviračius, kopėčias, banglentes, stogo bagažines ir kt. (maksimali apkrova - 75 kg). Šie aliuminio skersiniai yra idealus priedas, norint pritaikyti „Sport“ ir „Elegance“ modelių stogo sijas (kurias galima įsigyti atskirai)...

Kaina 121,00 €
Daugiau
Paskutinė prekė